Nohy ke stolu – vyrobte si svůj stůl

V mém e-shopu si můžete zakoupit jak samostatné nohy ke stolům, tak i nohy k lavičkám, a to v provedení beton/kov. Samozřejmostí jsou však kompletní zahradní lavičky a zahradní stoly, či jejich cenově zvýhodněné sety.

Nohy ke stolu

V tomto článku se budeme věnovat nohám ke stolu, a to jak betonové, tak i kovové variantě. Obě varianty jsou předurčeny pro výrobu vysoce robustního stolu, který lze díky informacím na mém blogu vyrobit svépomocí. Nejdříve si musíte určit, zda budete mít zájem o podnože kovové či betonové.

Kovové podnože

Pokud se rozhodnete svépomocí vyrobit kovový stůl, máte standardně na výběr mezi podnožemi ošetřenými práškovou barvou – komaxitem nebo naopak bez povrchové úpravy – tedy černé kovové nohy ke stolu. Výhodou ošetření práškovou barvou je její dlouhá životnost, jelikož tato barva je nanesena práškovou metodou a následně zapečena v peci za vysoké teploty k povrchu kovové podnože. Naopak černé kovové nohy ke stolu se vyznačují svou nižší cenou, a hlavně možností pro zákazníky si na zahradním sezením vytvořit libovolnou povrchovou úpravu.

Betonové podnože

V případě betonových nohou ke stolu máte na výběr hned ze 3 variant povrchové úpravy. Jak jsem již v přechozím článku popisoval, podnože pro betonový stůl nabízím buď ve variantě prostého odlitku, pohledového betonu a v neposlední řadě barevně ošetřeného betonu. Každá varianta má své specifické vlastnosti, přičemž nejžádanější variantou jsou buď prosté betonové odlitky nebo barevně ošetřené podnože.

V příštím článku Vám popíšu výrobu desky/fošen na stůl a potřebný montážní materiál.

 

Postrádáte zde nějakou informaci? Rád Vám poradím v kontaktech níže.

Zpět na produkty - www.zahradnisezeni.cz_1

Odesílání zásilky www.zahradnisezeni.cz

×

Splátková kalkulačka ESSOX