Mobiliář značky Pekárek

Značka Pekárek se zabývá výrobou zejména zahradního nábytku, který doplňuje několik dekoračních předmětů. Při výrobě nábytku je snaha využívat kvalitní české suroviny, které napomáhají vyrábět pouze prvojakostní výrobky, jež zákazníkům budou sloužit po dlouhá léta. Ne jinak tomu je i u dekoračních předmětů, jako je například vyvýšený záhon, či dekorační žába.

Připravovaný zahradní nábytek

E-shop www.zahradnisezeni.cz nabízí betonové lavičky, stoly a židle, které lze zakoupit v setech různých kombinací za zvýhodněné ceny. Dále tyto sety nabízím v několika různých provedeních, které se liší svou délkou, odstínem výdřev, ale také povrchovou úpravou betonu. Na přelomu roku 2021/2022 je plánováno zařazení do sortimentu laviček a stolů kombinace dřevo – kov. 

Dodávaný zahradní nábytek

Během několika let jsem dodával nábytek na spousty zajímavých míst, jako jsou například odpočinkové prostory u obchodních center, cyklostezky, městské parky, nebo i zahrady mých zákazníků. V roce 2019 byla do nabídky přidána i možnost gravírovaní do dřeva libovolného nápisu, jako je například název obce, či věnování. Díky této rozšířené nabídce vnikly i dva produkty v podobě lavičky Romantičky, jež se od ostatních laviček odlišuje zkrácením její délky na 100 cm. Tato betonová lavička je do doplněna vygravírovaným srdcem a je vhodná pro zamilované páry.

 

Postrádáte zde nějakou informaci? Rád Vám poradím v kontaktech níže.

Zpět na produkty - www.zahradnisezeni.cz_1

×

Splátková kalkulačka ESSOX