Surové odlitky - nohy k betonové lavičce Pekárek

2 000 Kč
Do týdne

Surové odlitky betonových podnoží pro lavičku Pekárek za zvýhodněnou cenu najdou uplatnění zejména u kutilů, kteří si chtějí lavičku vyrobit svépomocí a to za minimum nákladů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uvedená cena je za pár - tedy dvě samostatné betonové podnože

Betonové podnože k lavičkám v podobě surových odlitků rozhodně najdou uplatnění u zákazníků preferující nízkou cenu. Betonové nohy jsou vyráběny z prefabrikovaného vybrolitého sklovlákno betonu, který se vyznačuje několikanásobně vyšší pevností oproti prostému betonu. Své příznivce naleznou zejména v řadách kutilů mající zájem o výrobu lavičky svépomocí a neznají technologie výroby nebo nemají technické možnosti, vyrobit kvalitní betonové podnože. Tyto surové odlitky jsou sice 100 % kvality, ale je vhodné je drobně poupravit, jelikož při odformování dochází k drobným odlomkům hran betonu. Od každé podnože při vyjmutí z formy odpadne přibližně 10–15 g betonu. Tyto drobné vady u všech produktů odstraňuji, avšak pouze u těchto odlitků z důvodu co nejnižší ceny, je na zákazníkovi, zda si vady odstraní svépomocí nebo je na nábytku ponechá. Všechny vady jsou drobného charakteru a rozhodně nemají vliv na funkčnost či životnost výrobku.  

Klíčové vlastnosti betonové lavičky Pekárek

  • Nízká pořizovací cena
  • Možnost vyrobit si lavičku svépomocí
  • Extrémně bytelná konstrukce
  • Životnost několik desítek let
  • Montáž za pomoci 12 vratových šroubů (nejsou součástí dodávky)
  • Několik druhů zabezpečení vůči odcizení
  • Rychlé dodání v řádu dnů

Konstrukce lavičky

Na základě mnohaletých zkušeností doporučují lavičku osadit fošnami o rozměru 35 - 40 mm. Ke spojení betonových noh a fošen dochází celkem 12 vratovými šrouby, které prochází jak fošnami, tak betonem, což zaručuje extrémní pevnost zahradních laviček po několik desítek let. 

Zabezpečení lavičky

I přesto, že samotné nohy lavičky váží přibližně po 25 kg, nemusí smontovaná lavička zcela odradit zloděje. Pro tyto případy po odborné konzultaci dodávám kotvy vhodné pro daný typ zabetonování lavičky do země, případně ocelové oko, které je pevně spojeno s betonovou nohou a lze tak lavičku uzamknout k pevnému objektu. To vše za drobný příplatek, který Vám rád sdělím dle zvoleného způsobu uchycení. Více si o zabezpečení zahradního nábytku můžete přečíst v článku zde.

Kvalita povrchu

Jak již bylo v popisech výše zmíněno, podnože v podobě surových odlitků jsou 100 % kvality, avšak z technologických důvodů při vyjímání odlitku z formy, dochází k drobným vadám v podobě drobného odlomení hrany. Takovéto vady na všech podnožích vždy odstraňuji. Výjimkou však jsou tyto surové odlitky, kde z důvodu co nejnižší prodejní ceny, je na zákazníkovi, zda si tyto vady sám odstraní nebo je na jeho nábytku bude akceptovat. Vždy se jedná o drobné vady, které nemají žádný vliv na funkčnost a životnost nábytku.

Povrchová úprava betonu

Tyto surové odlitky podnoží jako jediné nabízím bez povrchové úpravy, která zůstává v kompetenci zákazníka mající možnost si povrch betonu libovolně upravit dle svých představ. Pro tyto úpravy na trhu existuje celá řada barev na beton. Barvy se z pravidla nanáší štětcem ve dvou vrstvách a bývají na bázi vodou ředitelných barev. V nabídce mého nábytku naleznete i podnože, jež mají bezchybné hrany, kde byl povrch následně penetrován, poté ošetřen dvěma vrstvami barvy a v poslední fázi ošetřen speciálním lakem. Tato povrchová úprava zajistí, že povrch betonu bude velice vzhledný a hlavně hladký, díky čemuž se na povrchu jen těžko budou držet nečistoty, případně je velice jednoduše odstraníte vlhkým hadříkem. Další neoddiskutovatelnou výhodou takto ošetřeného betonu je fakt, že na něm nemají tendenci růst lišejníky, jimiž beton běžně porůstá. Na celou nabídku mého sortimentu se můžete podívat zde

 

Jelikož jsem český výrobce mnou nabízeného sortimentu, mohu si Vám dovolit nabídnout zakázkovou úpravu dle Vašeho přání, kterou s Vámi rád odborně prokonzultuji v níže zmíněných kontaktech.

 

Zásilky běžně odesílám do 3-4 pracovních dnů a u objednávek nad 15 000 Kč máte dopravu zdarma.

 

Postrádáte zde ještě nějakou informaci?

Kontaktujte mě prosím na: 

Doplňkové parametry

Kategorie: Betonové lavice a stoly
Hmotnost: 50 kg
Výška sedací plochy: 37 cm + výška fošen
Celková výška: 77 cm
Hmotnost: 25 kg jedna noha
Zaslání: Nohy zasílám na paletě
Obsah balení: 2 betonové podnože
Výrobce: Pekárek
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IM Avatar autora | 2.5.2024
Dobrý poměr užitek/náklady. Možnost provést DoDo (Dodělej podle potřeb Doma).
×

Splátková kalkulačka ESSOX