Surové odlitky - nohy k betonovému stolu Pekárek

3 000 Kč
Do týdne

Surové odlitky k betonovému stolu Pekárek ocení zejména zákazníci, kteří si chtějí vyrobit zahradní nábytek svépomocí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uvedená cena je za pár - tedy dvě samostatné betonové podnože

Betonové podnože ke stolům v podobě surových odlitků rozhodně najdou uplatnění u zákazníků preferující nízkou cenu. Betonové nohy jsou vyráběny z prefabrikovaného vybrolitého sklovlákno betonu, který se vyznačuje několikanásobně vyšší pevností oproti prostému betonu. Své příznivce naleznou zejména v řadách kutilů, jež mají zájem o výrobu zahradního stolu svépomocí a neznají technologie výroby nebo nemají technické možnosti, vyrobit kvalitní betonové podnože. Tyto surové odlitky jsou sice 100 % kvality, ale je vhodné je drobně poupravit, jelikož při odformování dochází k drobným odlomkům hran betonu. Od každé podnože při vyjmutí z formy odpadne přibližně 20–25 g betonu. Tyto drobné vady u všech produktů odstraňuji, avšak pouze u těchto odlitků z důvodu co nejnižší ceny je na zákazníkovi, zda si vady odstraní svépomocí nebo je na nábytku ponechá. Všechny vady jsou drobného charakteru a rozhodně nemají vliv na funkčnost či životnost výrobku.  

Klíčové vlastnosti betonového stolu Pekárek

  • Cenově výhodná nabídka
  • Extrémně bytelná konstrukce
  • Životnost několik desítek let
  • Montáž za pomoci 20 vratových šroubů (nejsou součástí dodávky)
  • Několik druhů zabezpečení vůči odcizení
  • Rychlé dodání v řádu dnů

Konstrukce stolu

Na základě mnohaletých zkušeností doporučují stůl osadit fošnami o rozměru 35 - 40 mm. Ke spojení betonových noh a fošen dochází celkem 20 vratovými šrouby, které prochází jak fošnami, tak betonem, což zaručuje extrémní pevnost zahradního stolu po několik desítek let. 

Zabezpečení stolu

I přesto, že každá noha stolu váží přibližně 40kg, nemusí smontovaný stůl zcela odradit zloděje. Pro tyto případy po odborné konzultaci dodávám kotvy vhodné pro daný typ zabetonování stolu do země, případně ocelové oko, které je pevně spojeno s betonovou nohou a lze tak stůl uzamknout k pevnému objektu. To vše za drobný příplatek, který Vám rád sdělím dle zvoleného způsobu uchycení. Více si o zabezpečení zahradního nábytku můžete přečíst v článku zde.

Kvalita povrchu

Jak již bylo v popisech výše zmíněno, podnože v podobě surových odlitků jsou 100 % kvality, avšak z technologických důvodů při vyjímání odlitku z formy, dochází k drobným vadám v podobě drobného odlomení hrany. Takovéto vady na všech podnožích vždy odstraňuji. Výjimkou však jsou tyto surové odlitky, kde z důvodu co nejnižší prodejní ceny, je na zákazníkovi, zda si tyto vady sám odstraní nebo je na jeho nábytku bude akceptovat. Vždy se jedná o drobné vady, které nemají žádný vliv na funkčnost a životnost nábytku.

Povrchová úprava betonu

Tyto surové odlitky podnoží jako jediné nabízím bez povrchové úpravy, která zůstává v kompetenci zákazníka mající možnost si povrch betonu libovolně upravit dle svých představ. Pro tyto úpravy na trhu existuje celá řada barev na beton. Barvy se z pravidla nanáší štětcem ve dvou vrstvách a bývají na bázi vodou ředitelných barev. V nabídce mého nábytku naleznete i podnože, jež mají bezvadný stav, kde byl povrch následně penetrován, poté ošetřen dvěma vrstvami barvy a v poslední fázi ošetřen speciálním lakem. Tato povrchová úprava zajistí, že povrch betonu bude velice vzhledný a hlavně hladký, díky čemuž se na povrchu jen těžko budou držet nečistoty, případně je velice jednoduše odstraníte vlhkým hadříkem. Další neoddiskutovatelnou výhodou takto ošetřeného betonu je fakt, že na něm nemají tendenci růst lišejníky, jimiž beton běžně porůstá. Na celou nabídku mého sortimentu se můžete podívat zde. 

 

Jelikož jsem český výrobce mnou nabízeného sortimentu, mohu si Vám dovolit nabídnout zakázkovou úpravu dle Vašeho přání, kterou s Vámi rád odborně prokonzultuji v níže zmíněných kontaktech.

 

Zásilky běžně odesílám do 3-4 pracovních dnů a u objednávek nad 15 000 Kč máte dopravu zdarma.

 

Postrádáte zde ještě nějakou informaci?

Kontaktujte mě prosím na: 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní nábytek a dekorační předměty
Hmotnost: 80 kg
Šířka jídelní plochy: 80 cm
Celková výška: 74 cm + výška fošen
Hmotnost: 40 kg jedna noha
Zaslání: Nohy zasílám na paletě
Obsah balení: 2 betonové podnože
Výrobce: Pekárek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX