Nohy k lavičce – vyrobte si svou lavičku

Na mém e-shopu najdete širokou nabídku zahradního posezení, které osloví jak obce, různé organizace, firmy, tak i koncové zákazníky. Rozhodně ale nezapomínám i na kutily, kteří si chtějí nábytek vyrobit svépomocí. Výroba podnoží, a to zejména těch betonových je velice složitá a ve fázi vývoje velmi nákladná. Z tohoto důvodu jsem se před lety rozhodl nabízet prefabrikované odlitky podnoží jak pro betonové stoly, tak pro betonové lavičky. Výhoda mých podnoží spočívá v tom, že jsou ručně, avšak sériově vyrobené, a to z vibrolitého sklovlákno betonu doplněného ocelovou výztuží. Z těchto výše zmíněných důvodů Vám mohu nabídnou léty doladěný produkt, který splňuje s přesahem všechny potřebné parametry. Stejně tak tomu je i u kovových podnoží k lavičkám, ale i stolům. Na první pohled se může zdát, že se jedná o prostý svařenec, ale realita je taková, že za výrobou kovového nábytku stojí více než rok vývoje, a to na základě zkušeností z prodeje betonového nábytku. Z tohoto důvodu si troufám tvrdit, že Vám nabízím bezkonkurenční produkt, u kterého jsou doladěny veškeré detaily do maximální dokonalosti. 

Podnože k lavici

Tento článek se věnuje představení betonových podnoží a kovových podnoží k zahradní lavici. Jak jsem již výše zmínil, podnože nabízím jak v provedení betonovém, tak kovovém. Každá varianta má své přednosti a dokáže oslovit určité spektrum zákazníků.

Kovové podnože k lavici

Kovové podnože k lavici Pekárek nabízím ve 2 základních variantách. První variantou je ošetření povrchu práškovou barvou, tzn. komaxitem. Komaxit se vyznačuje svou dlouhou životností a perfektním vzhledem. Toho je docíleno technologií nanášení této povrchové úpravy. Povrch podnože se musí nejdříve očistit od mechanických nečistot, následně musí být odmaštěn. Další fází je nanesení práškové barvy, která se následně ve speciální peci za vysoké teploty zapéká a připéká k povrchu kovové podnože. Druhou nabízenou variantou je neošetřený povrch, který ocení zejména zákazníci, kteří si chtějí podnože ošetřit vlastním způsobem.  

Betonové nohy k lavičce

Betonové podnože k lavičce nabízím hned ve 3 provedeních tak, abych mohl oslovit co největší segment zákazníků. První variantou je tzv. pohledový beton, který spočívá v nanesení speciálního nástřiku na beton, který má za úkol sjednotit odstín betonu, který se po předchozích technologických úpravách místy drobně změnil. Další variantou je ošetření povrchu penetrací, dvěma vrstvami barvy a následné lakování. Jedná se o časově náročnou operaci, ale na druhou stranu zákazníkům tato metoda přináší lehce omyvatelný povrch betonu, na kterém se díky speciálnímu laku jen stěží uchytí mech, jimž beton běžně porůstá. Ani u betonových podnožích jsem nezapomněl na kutily, kteří mají zájem si nábytek vyrobil dle svých představ a za minimum finančních nákladů. Pro tyto účely jsem do nabídky přidal betonové podnože ve stavu prostých odlitků. Jak již název napovídá, tak se jedná o prosté odlitky, které jsou sice 100% kvalitní, ale díky technologickým důvodům při odformování, dochází často k drobnému odlomení betonu na různých místech. Průměrně se na jedné podnoži odlomí cca 10–15 g betonu. Zákazník tak má možnost si buď tato místa svépomocí opravit, případně podnože rovnou osadit dřevěnými fošnami.

příštím článku si popíšeme, jak vyrobit fošny na lavičky včetně její montáže.

 

Postrádáte zde nějakou informaci? Rád Vám poradím v kontaktech níže.

Zpět na produkty - www.zahradnisezeni.cz_1

Betonové podnože k lavičkám Pekárek

×

Splátková kalkulačka ESSOX