Lavičky na zahradu od Pekárka

Sezóna 2022 přinesla spoustu nových produktů a celkově novinek na mém e-shopu. Asi nejvýraznější novinkou bylo uvedení na trh ocelové lavičky a ocelového stolu, kde jsem na vývoji pracoval již od konce roku 2020. Mým cílem bylo navrhnout ocelový nábytek, který bude ve všech směrech vychytaný, a to za využití mých poznatků za dobu, kdy se věnuji výrobě zahradního posezení.

Betonová lavička

Lavička z betonu v kombinaci se dřevem je můj nejstarší produkt, jež se jako první objevil v nabídce, přičemž následovalo uvedení betonového stolu. Za tuto dobu se mi povedlo nasbírat dostatek zkušeností, a hlavně zpětných vazeb od zákazníků, abych betonovou lavičku mohl uzpůsobit tak, aby v nabídce byl produkt, jež uspokojí co nejširší spektrum zákazníků. Ve chvíli, kdy jsem si byl jist, že mám doladěný produkt v podobě betonové lavičky, začal jsem se věnovat vývoji kovové lavičky.

Kovová lavička a kovové stoly

Jak jsem již výše zmiňoval, kovový nábytek a kovové podnože je sortiment produktů, ke kterému jsem postupně přicházel na základě zkušeností a více než ročního vývoje samotného kovového nábytku, díky čemuž se jedná o vysoce kvalitní produkt. O tomto tématu jsem napsal sérii článků, dohledáte je v mém blogu.

Betonová lavička bez opěradla

Další novinku, jež přinesla sezóna 2022 byla betonová lavička bez opěradla, která byla vytvořena spíše na základě poptávky od zákazníků, jelikož jsem ročně evidoval několik dotazů, zda se nechystám lavici bez opěradla zařadit do své nabídky.

 

Postrádáte zde nějakou informaci? Rád Vám poradím v kontaktech níže.

Zpět na produkty - www.zahradnisezeni.cz_1

Kovové posezení na zahradu www.zahradnisezeni.cz

×

Splátková kalkulačka ESSOX