Betonová lavička Pekárek s přirozenou krásou dřeva

Již delší dobu se mě zákazníci ptají, zda nemám v nabídce betonové lavičky bez opěradla. Bohužel jsem vždy zákazníkům musel sdělit, že v nabídce mám pouze betonové lavičky s opěradly a odkázat je ke konkurenci.

Tato situace si jíž mění a s radostí oznamuji, že do nabídky zařazuji lavičky bez opěradla. Lavičky se skládají ze dvou betonových nohou a dvou výdřev o délce 180 cm, čímž stejně jako u laviček s opěradlem nabízím nábytek s velice vysokou odolností a nosností. Vysoká pevnost je zajištěna nejen použitými materiály, ale také unikátním způsobem spojení výdřev s betonem, které je zajištěno nerezovými vruty, které se zašroubují do hmoždinek umístěných v dutině betonu.

Aby lavička byla ještě více inovativní, rozhodl jsme se zároveň reagovat na další poptávku zákazníků, a to na nábytek s přirozenou krásou dřeva. Někteří zákazníci si asi položí otázku, co to vlastně je přirozená krása dřeva? Jedná se o přirozené „vady“ dřeva, které se nejčastěji nesou v duchu vypadaných, či volných suků, různých prasklin, či barevně odlišných míst. Všechny takovéto „vady“ jsou přirozené pro dřevo a dávají mu své kouzlo, které je u každé fošny vždy originální.

Lavičku s přirozenou krásou dřeva lze zakoupit zde.

 

Postrádáte zde nějakou informaci? Rád Vám poradím v kontaktech níže.

Zpět na produkty - www.zahradnisezeni.cz_1

×

Splátková kalkulačka ESSOX