Vyvýšený záhon z betonu

S příchodem nového roku a tím i další sezóny si Vám dovoluji představit novinku v podobě vyvýšeného záhonu z betonu. Záhon o celkových rozměrech 60 x 40 x 30 cm a tloušťce stěny 3 cm je dostatečně odolný díky jeho konstrukci z důvodu použití sklovláknobetonu. Sklovláknobeton je poměrně nová technologie, která se od běžného betonu odlišuje nejen jiným poměrem písku a cementu, ale i přidaným skelným vláknem. Takováto směs je velice pevná, a to až několikanásobně oproti běžnému betonu. Beton tak odolává poměrně dobře hrubšímu zacházení, a to vše za velice příznivé hmotnosti, která u tohoto vyvýšeného záhonu je přibližně 30 kg.

Záhon díky svým rozměrům a hmotnosti umožňuje poměrně jednoduchou manipulaci a lze jej tak umístit na téměř libovolné místo. Vyvýšené záhony mohou být využity nejen jako designové záhony na bylinky a jiné rostliny, ale také například jako dekorace.

Vyvýšené záhony standardně nabízím ve stejných barevných odstínech jako všechny jiné mé betonové prvky, avšak je možné po dohodě beton ošetřit libovolnou barvou, dle Vašeho požadavku.

 

Postrádáte zde nějakou informaci? Rád Vám poradím v kontaktech níže.

Zpět na produkty - www.zahradnisezeni.cz_1

×

Splátková kalkulačka ESSOX