Zahradní lavičky a stoly Pekárek – nabízené povrchové úpravy

Série předchozích článků popisovala postup vývoje kovového nábytku v podobě kovového stolu a kovové lavičky a v neposlední řadě kovové židle. Následovala série článků popisující výběr nejvhodnější povrchové úpravy pro můj kovový mobiliář. Tento článek slouží jako resumé povrchových úprav, které jsem (ne)vybral do mé nabídky venkovního sezení.

Proč jsem nezvolil žárový zinek, nebo kataforézní lakování pro mé zahradní sezení?

Tyto povrchové úpravy jsem nejdříve velice preferoval, a dokonce jsem se všemi možnými prostředky snažil vývoj tímto směrem ubírat, ale z technologických důvodů a možností subdodavatelů jsem byl nucen od těchto povrchových úprav nábytku upustit, jelikož konečná kvalita produktu by nebyla tak vysoká jako mé požadavky. Viz. předchozí články.

Práškové lakování – komaxit na venkovní sezení

Práškové lakování mi na základě mnou dostupných zkušeností a rad vyšlo jako nejpříznivější řešení pro mé zákazníky. Bohužel díky vysoké ceně této povrchové úpravy od subdodavatelů se jedná o vyšší příplatek na ceně posezení na zahradu. Na druhou stranu se jedná o velice kvalitní a dlouhověké ošetření povrchu kovových podnoží zahradní lavice, stolu, židle, a to i s možností výběru libovolného odstínu ze vzorníku RAL po předchozí domluvě. Standartně kovový nábytek pod pergolu nabízím v černé, polo matné barvě.

Černé kovové nohy ke stolu a lavici

Na základě zkušeností z prodeje vím, že někteří zákazníci si chtějí povrch betonové lavičky nebo stolu upravit dle svých představ různými technologiemi či odstíny. Často poptávají prosté odlitky (kovové podnože ke stolu či k lavičce), které jim jsem schopný nabídnout za nižší cenu. Stejně tak tomu je i u kovového nábytku, který lze koupit v mnoha variantách barev, ale nabízím také jak kovové nohy, tak i dřevěné fošny bez povrchové úpravy. Zákazník má poté možnost dotvořit si nábytek svépomocí dle svých představ.

Postrádáte zde nějakou informaci? Rád Vám poradím v kontaktech níže.

Zpět na produkty - www.zahradnisezeni.cz_1

Kovové posezení na zahradu www.zahradnisezeni.cz

×

Splátková kalkulačka ESSOX