O mně

Vítejte v mém internetovém obchodě, kde prezentuji své výrobky, jež bych Vám rád nabídl. Jsem mladý, avšak velice pracovitý podnikatel, mající k betonu, kovu a dřevu velmi blízký vztah už od malička.

Za svůj život jsem se naučil mnoho věcí, načež jedna z nich je ta, že kvalita je nejlepší reklama. Rozhodl jsem se, že vedle zakázkové výroby sklovláknobetonu budu nabízet své další produkty ze dřeva a betonu, mezi které bez pochyby patří zahradní nábytek a další doplňkový sortiment.

Jelikož svůj sortiment vyrábím ručně a nevlastním žádné výrobní linky jako konkurence, troufám si tvrdit, že všechny mé výrobky mají duši. Za tímto se skrývá těžká dřina. Kompenzuje ji však pocit, když při výletě potkám své výrobky, u nichž si často vybavím zákazníka, se kterým jsem konzultoval jeho objednávku. Nezaskočí mě však ani velké objednávky pro firmy, či města, které jsem schopen ve většině případů odeslat velice rychle. Zároveň jsem schopný pružně reagovat na požadavky a dotazy zákazníků. Rád je s Vámi odborně prokonzultuji na kontaktech níže.

KONTAKT

×

Splátková kalkulačka ESSOX