Koupil jsem si betonové lavičky a betonový stůl, ale při vybalování jsem si zamíchal fošny a nevím, která kam patří.

Občas se zákazníkům stane, že rozbalí všechny balíky s fošnami, jež nedopatřením promíchá a není si jist, které patří na zahradní lavičku a které na zahradní stůl. Rozdělení je však velice jednoduché. Například při objednání betonového stolu a dvou betonových laviček dostanete 3 balíky fošen. První balík obsahuje 5 kusů dřevěných desek ke stolu a další dva balíky se skládají vždy ze 3 fošen.

Betonový stůl

Betonový stůl se skládá celkem z 5 fošen, přičemž 4 jsou o šíři 19 cm a jedna o šíři 17 cm. Užší fošna je se spodní strany mezi předvrtanými otvory opatřena 4 drobnými dírkami, které slouží pro identifikaci této fošny. Širší fošny jsou o dvou druzích, přičemž první druh je určen na kraje stolu a druhý do střední části stolu. Tyto fošny od sebe rozeznáte tak, že krajní desky mají ze 3 stran viditelně zaoblené hrany. Naopak střední desky jsou zaobleny pouze ze 2 stran.

Betonová lavička

Betonová lavička se skládá celkem ze 3 fošen o šíři 17 cm, přičemž pro identifikaci jednotlivých fošen slouží opět drobné dírky ze spodní strany fošen mezi předvrtanými dírami. Opěradlo lavičky není vybaveno žádnou dírkou, střední fošna pouze jednou dírkou a krajní deska dvěma dírkami. Díky těmto symbolům můžete lehce identifikovat konkrétní pozice daných fošen. Samozřejmě tento postup je naprosto shodný i u kovového zahradního nábytku, který najdete v mé nabídce.

 

Postrádáte zde nějakou informaci? Rád Vám poradím v kontaktech níže.

Zpět na produkty - www.zahradnisezeni.cz_1

Bytelné posezení na zahradu www.zahradnisezeni.cz

×

Splátková kalkulačka ESSOX