Jak se vyrábí zahradní lavička – kompletace, odeslání

V posledním článku této minisérie se podíváme na kompletaci a odeslání zahradního nábytku. V miniseriálu jsem představili celý výrobní proces od volby vhodných materiálů pro betonový nábytek, přes povrchovou úpravu fošny až po finální odlévání betonu.

V minulém článku jsem Vám říkal, že povrchová úprava betonu je prováděna těsně před odesláním k zákazníkovi z důvodu minimalizace poškození při skladování, což je důvodem, proč mi odeslání trvá běžně 2-3 pracovní dny. Tento technologický postup není jediným mechanismem, jak odesílat perfektní výrobky. Je jím samozřejmě striktní dodržování výrobních postupů, ale i kvalitní zabalení, které co nejvíce sníží pravděpodobnost poškození při přepravě.

Jak balím zahradní nábytek?

Zásilky balím tak, že betonové nohy postupně vrším na paletu, přičemž mezi betony vkládám mirelon – pěnová vrstva, která chrání beton před mechanickým poškozením. Následně jsou všechny odlitky staženy speciální páskou tak, aby se nemohly při přepravě hýbat. V poslední fázi dochází k zabalení transparentní fólií, která slouží jako další vrstva ochrany nábytku. Dřevěné fošny balím stejně jako betonové nohy do několika vrstev s tím, že balení je prováděno za pomoci bublinkových fólií, které mají lepší absorbční schopnosti nárazů.

Po zabalení výrobků následuje vylepení adresního štítku s adresou zákazníka. Takto připravenou zásilku si řidič přepravní společnosti následně převezme a běžně následující den doručí.

 

Postrádáte zde nějakou informaci? Rád Vám ji zodpovím v kontaktech níže.

Zpět na produkty - www.zahradnisezeni.cz_1

 

  

×

Splátková kalkulačka ESSOX